Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o Tiwwal Sp. z o.o.

Kategoria: Budowa, Remonty
Adres:
Człuchowska 9
01-360 Warszawa
woj. mazowieckie
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
0.9
Pozytywnych:
3  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
14  
Łącznie:
17  


Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Darek 373840
Zwlekaja z odbiorami. Nie odbieraja wykonanych prac. Kwestionuja bezpodstawnie wykonane prace. Ciezki kontakt z kierownikami. Przed podpisaniem umowy wszystko super a potem schody
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Marek 347801
Ostrzegam wszystkich obecnie działają pod nazwą SEKOI i działają na tej samej zasadzie!!! Majà mowy kontrakt Szkołe na Różanej w Warszawie strzeżcie się!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Drodzy forumowicze!/ OSZUKANI Chcemy poinformować, że ///////Pani Magdalena Kurowska////// zaśmieca każdego dnia te forum, nawet w ostatnim tygodniu zmieniła nazwę dla nas pokrzywdzonych na Borek Bruk Marki Spokojna 2 - ale to jest strona poświęcona wyłąc 184836
Drodzy forumowicze!/ OSZUKANI Chcemy poinformować, że ///////Pani Magdalena Kurowska////// zaśmieca każdego dnia te forum, nawet w ostatnim tygodniu zmieniła nazwę dla nas pokrzywdzonych na Borek Bruk Marki Spokojna 2 - ale to jest strona poświęcona wyłącznie ///////Pani Magdalenie Kurowskiej///////. Proszę oszukanych wykonawców aby pisali na [email protected] (koniecznie vp a nie wp) ponieważ Magdalena Kurowska - założyła ten podstępny adres aby kolejny raz oszukać nas wykonawców, którzy jej zaufali. Informacja/streszczenie raz jeszcze dla nowych forumowiczów: //////Magdalena Kurowska///// - oszukała kilkudziesięciu (a myślimy że przesło kilkuset) swoich wykonawców swojego domu. Toczą się już sprawy sądowe w Sądzie Rejonowym w Wołominie, jak również poczynione zostały kroki prawne przeciwko tej oszustce /////Magdalenie Kurowskiej////. Jeżeli chcecie Państwo dołączyć do naszej dużej rzeszy pokrzywdzonych prosimy pisać WYŁĄCZNIE na [email protected] Tam prosimy pokrótce opisać swoją przygodę z Magdaleną Kurowską, ewentualnie pozostawić nr telefonu. Drodzy forumowicze! Chcemy poinformować, że Pani Magdalena Kurowska zaśmieca każdego dnia te forum, nawet w ostatnim tygodniu zmieniła nazwę dla nas pokrzywdzonych na Borek Bruk Marki Spokojna 2 - ale to jest strona poświęcona wyłącznie Pani Magdalenie Kurowskiej. Proszę oszukanych wykonawców aby pisali na [email protected] (koniecznie vp a nie wp) ponieważ //////Magdalena Kurowska////// - założyła ten podstępny adres aby kolejny raz oszukać nas wykonawców, którzy jej zaufali.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: rycerz 31226
To ich sposób na życie. Zakładają kilka firm. Jako konsorcjum - bo nikt nie dojdzie z finansami - i z liderem z.o.o łapią dużo budów po zaniżonej cenie. Kosztorysują tak by większość kasy dostać do połowy budów, oczywiście jak najmniej wydając czyli robic wszystko podwykonawcami, a tym nie płacić (chociaż jak najdłużej obiecywać). Wyprowadzają pieniądze z firmy. Upada spółka z.o.o. i pozamiatane. Kasa u nich, a inwestorzy i podwykonawcy w ... Proste i łatwe. Jedyne co można by było im zarzucić to śwwiadome działanie ... i takie tam, ale na to to oni są za cwani. Przecież chcieli wybudować ale im się nie udało ... Jestem za karą śmierci w męczarniach, albo za dożywociem z ciężkimi robotami.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 308 )     Nie zgadzam się ( 172 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: bibi 28914
Proszę się kilka razy zastanowic za nim zaczniecie współpracę z firmą TIWWAL !!! Obietnice prezes P.Katarzyny Holanowskiej to jedna wielka "bajka", która się nie sprawdza. Od lipca 2011r. czekam na swoje pieniądze i z tego co wiem to firma ma podobno poważne problemy finansowe. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ !!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 168 )     Nie zgadzam się ( 47 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany podwykonawca 16376
Brak słów na temat firmy Tiwwal... Czytając te wszystkie negatywne opinie widzę,że nie jestem jedynym podwykonawcą, któremu nie zapłacono.Obietnice Pani prezes(Katarzyna Holanowska)nie są nic warte, nie pokrywają się z prawdą.Od września 2011r. słyszę od Pani Holanowskiej cyt: "...w tym miesiącu piniądze do Pana wyjdą... itd." dodam tylko,że jest już 31.01.2012r. a pieniążków nadal nie mam na koncie.Nie wierzę już w zapewnienia tej kobiety i OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ TIWWAL !!! Mam nadzieję ,że to jak traktuje nas ( uczciwych podwykonawców) Pani prezes odwróci się w jej stronę.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 239 )     Nie zgadzam się ( 103 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Janusz równięż oszukany 12362
Zgadzam się z poprzenikiem tylko oddanie sprawy do sądu spowoduje że może coś ruszyć z płatności, choć sądy nie robia wrażenia na pani prezes, ciągle czytamy o tym że gdzieś sie sądzą bo nie wyrobili się w terminie i tak dalej ale faktycznie oni nie Płacą, i nie ma co się łudzić tylko sprawa do sądu
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 194 )     Nie zgadzam się ( 50 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: podwykonawca 2011 12341
Zgadzam sie z opiniami użytkowników, Firma Tiwwal jest najgorszy generalnym wykonawcą z jakimi mieliśmy do czynienia, a zapewnienia pani Katarzyna Witan Holanowska nigdy nie pokryły się z prawdą, nie płacą nie płacą i jeszcze raz nie płacą, i kłamią że zapłacą, tylko droga sądowa jest wyjściem i taką drogę wszystkim polecam, kierujcie sprawy do sądu bo bedziecie w wielkich kłopotach naprawde to jedyna droga z nimi nie ma innego wyjścia,
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 178 )     Nie zgadzam się ( 43 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Doświadczony przez tiwwal 11499
TIWWAL to złodzieje i oszuści. Mało jest tak zakłamanych i złodziejskich firm. Katarzyna Witan-Holanowska potrafi z każdego podwykonawcy zrobić złodzieja i szkodnika tylko ona jest kryształowa. Myśli że wszyscy podwykonawcy nie tylko w tym kraju ale i poza granicami to ******. TIWWAL zrobi wszystko żeby nie zapłacić za wykonane prace.LUDZIE UNIKAJCIE ICH NA KAŻDYM KROKU.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 182 )     Nie zgadzam się ( 47 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Bartek 11235
Witam wszystkich. Również mam problemy z rozliczeniem się z firmą Tiwwal. Właśnie wkraczam na drogę windykacji. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 168 )     Nie zgadzam się ( 48 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: m 10941
JA tak samo czekam na pieniądze już pół roku podpisuję się pod wszystkim co tu napisano negatywnego o firmie TIWWAL,krętacze oszuści !!!!!kto takim firmom przyznaje różne wyróżnienia biznesowe np.gazela biznesu wdrapali się tam za nasze pieniądze złodzieje !!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 165 )     Nie zgadzam się ( 49 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: podwykonawca 3811
TIWWAL TO OSZUŚCI !! Nie płacą !! Jestem jednym z wielu podwykonawców , któremu nie zapłacili. Bezczelność PANI PREZES jest nie do opisania.Ostrzegam wszystkich przed współpracą z TIWALEM !!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 181 )     Nie zgadzam się ( 59 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: przybylo 369
nie róbcie z tą firma żadnych interesów pracuję tam i do tej pory podwykonawcy mieli problemy, ale od dwóch miesięcy także pracownicy Tiwwalu.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 204 )     Nie zgadzam się ( 61 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: M FIRMA 252
Uważajcie na firmę TIWWAL!Od lipca czekamy na swoje pieniądze i do tej pory nie ma ich na koncie.W firmie nikt nie odbiera tel.,a jak już ktoś RACZY odebrac to słyszymy cyt."..PANI PREZES TERAZ NIE MA..","..PANI PREZES JEST NA SPOTKANIU..","..WSZYSTKIE KSIĘGOWE SĄ NA NARADZIE..","..WSZYSTKIE KSIĘGOWE ROZMAWIEJĄ TERAZ PRZEZ TEL.."itd Od trzech m-cy udało nam się dodzwonic do firmy tylko kilka razy ( tak,żeby z kimś kompetentnym porozmawiac).Z niecierpliwością czekamy na swoje pieniądze i z przykrością wystawiam negatywną opinię.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 199 )     Nie zgadzam się ( 56 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Magda 1366
Od trzech miesięcy nie mogę się doprosic swoich pieniędzy. Non stop jesteśmy zwodzeni i tylko słyszymy: "....tak,tak przelew już jutro do Państwa wychodzi...".Nie wspomnę o tym ,że trzeba miec niesmowite szczęście ,żeby ktoś odebrał telefon w tej firmie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 203 )     Nie zgadzam się ( 59 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: mario789 75778
Partacze i tyle.Też miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tą firmą.Każdemu odradzam,nieprofesjonalni,nierzetelni...nie wypłacają pieniędzy???
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 655 )     Nie zgadzam się ( 407 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 45227
...firma nie wywiązuje się z umowy i nie płaci pieniędzy podwykonawcą-ogólnie ma złe opinie,nie polecam nikomu.Ja straciłem dużo pieniędzy i zdrowia.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 796 )     Nie zgadzam się ( 166 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

 • 4Space Sp. z o.o.

  01-014 Warszawa woj. mazowieckie
  Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
 • Abakus

  00-012 Warszawa woj. mazowieckie
  Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
 • Abart Service

  09-402 Płock woj. mazowieckie
  Kategoria: Budowa, Remonty Płock
 • Abax

  02-439 Warszawa woj. mazowieckie
  Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa
 • ABC. PHU Tyszka Agnieszka

  07-410 Ostrołęka woj. mazowieckie
  Kategoria: Budowa, Remonty Ostrołęka

Adro Kolanek i Spółka Spółka Jawna Stolarka PCV i aluminium - producent

01-162 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 70119)

Oriko Polska. Sp. z o.o.

04-844 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 56411)

Abud

04-800 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 54816)

Abka Consulting. Sp. z o.o.

00-778 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 50629)

Abmr s.c. Producent rolet materiałowych

04-217 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 48995)

Tiwwal Sp. z o.o.

01-360 Warszawa woj. mazowieckie

Kategoria: Budowa, Remonty Warszawa

Popularność:
0.1 (odwiedzin 45962)
ZGŁOŚ USTERKĘ