informacja medyczna | informacja medyczna | informacja motoryzacyjna | informacja budowlana | praca | sprzedam | sprzedam
zarejestruj się   |  
zaloguj się
medyczne: informacja medyczna lekarz stomatolog weterynarz ogłoszenia zwierzęta klinika badanie sanatorium lekarze zdrowie lekarz
prawnicze: prawnik prawnicy komisariat ochroniarze sąd rejonowy sąd okręgowy sąd apelacyjny urząd miejski komornicy odsetki ustawowe odsetki podatkowe
budowlane: informacja budowlana ranking fachowców fachowiec działki budowlane dom bud usługi
motoryzacyjne: informacja motoryzacyjna ranking mechaników pomoc drogowa holowanie
ogłoszeniowe: sprzedam praca baza adresowa platforma handlowa kwiaty na telefon wrocław centrum ogłoszeń prasowych


Najnowsze rozwiązania

Głównym obszarem naszych działań jest kojarzenie wykonawców usług i ich potencjalnych klientów. Każdego dnia od klientów serwisu otrzymujemy wiele zapytań o specjalistów różnych branż.
Wykorzystując narzędzia internetowe, pomagamy znaleźć naszym klientom odpowiadających im fachowców z wybranego regionu kraju. Dzięki temu szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu mogą oni podjąć decyzję o wyborze konkretnego wykonawcy.
Nasz prosty w obsłudze i przejrzysty katalog teleadresowy jest największą bazą danych o fachowcach z całej Polski. Natomiast specjaliści poprzez indywidualną stronę internetową prezentują swoje usługi.


Pozyskaj nowych klientów

NajlepsiFachowcy.pl to jedyny serwis budowlany w Polsce zawierający pełny i stale aktualizowany katalog kontaktów do firm oraz samodzielnych pracowników branżowych z całego kraju. W bazie znajdują się także adresy osób i firm powiązanych z branżą budowlaną, m.in. architektów, renowatorów zabytków, elektryków, monterów i geodetów.
Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy dla naszych klientów indywidualne strony WWW. Każdy fachowiec zarejestrowany w serwisie może swoją podstronę dowolnie modyfikować i rozbudowywać dzięki prostym w obsłudze mechanizmom.


Znajdź odpowiedniego fachowca

Wiemy doskonale, jak trudno jest znaleźć dobry zespół fachowców specjalizujący się w wykonywaniu usług nas interesujących. Zazwyczaj dokonując wyboru, opieramy się na opinii znajomych lub zdajemy na przypadek.
Teraz to się zmieni: serwis NajlepsiFachowcy.pl pozwoli szybko, bez wychodzenia z domu i wykonywania zbędnych telefonów, znaleźć kompetentnych usługodawców.
NajlepsiFachowcy.pl, poza przydatnymi informacjami z zakresu budownictwa, zawiera pełny i aktualizowany na bieżąco katalog adresowy usługodawców budowlanych. Zgromadziliśmy wszystkie firmy budowlane i rzeszę pracowników wszelkich profesji związanych z budownictwem.
Kojarzenie użytkownika serwisu z usługodawcą odbywa się przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki. Użytkownik dokonuje wyboru pracownika lub firmy najlepiej przygotowanej do spełnienia jego oczekiwań. Wyszukiwarka na podstawie wpisanych słów kluczowych dobiera z katalogu odpowiedniego specjalistę.
Dla przykładu: w pole profesja wpisujemy „architekt”, w pole specjalizacja - „projektowanie ogrodów”, w pole miasto – „Wrocław”. Po zatwierdzeniu wybranych kategorii otrzymujemy wykaz wszystkich wrocławskich architektów specjalizujących się w projektowaniu ogrodów. Istotnym jest, że na początku zestawienia znajdują się architekci, którzy otrzymali najlepsze rekomendacje od użytkowników naszego serwisu.
NajlepsiFachowcy.pl wypełnia lukę w zakresie informacji, kiedy chodzi o wybór kompetentnego usługodawcy budowlanego. Naszym celem przy tworzeniu tego serwisu było zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji kontaktowych oraz rekomendacji służących osobom szukającym wykonawców budowlanych.

Sprawdź naszą ofertę

Atuty naszego serwisu

+   

darmowy dostęp do narzędzi (akty prawne, adresy urzędów i instytucji, kalkulatory, wzory pism)

+   

możliwość zamieszczania rekomendacji
poszczególnych fachowców

+   

możliwość dodawania ulubionych fachowców
do podręcznej listy

+   

największy katalog branży budowlanej w Polsce


Ponadto proponujemy

+   

rejestrację w katalogu NajlepsiFachowcy.pl
w istocie jest to tylko potwierdzenie danych kontaktowych lub wybór jednego z abonamentów z własną stroną WWW

+   

wachlarz usług internetowych obejmujący dodatkowo konto poczty elektronicznej z własnym adresem, dostęp do panelu administracyjnego umożliwiający samodzielne zarządzanie danymi w bazie, dostęp do kalkulatorów, ustaw, nowelizacji, artykułów itp.

+   

usługi hostingowe
możliwość dzierżawy miejsca na serwerach NajlepsiFachowcy.pl


Kojarzenie użytkownika serwisu z przedsiębiorcą odbywa się przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki. Użytkownik w prosty sposób dokonuje wyboru fachowca lub firmy najlepiej przygotowanej do wykonania jego zlecenia. Wyszukiwarka na podstawie wpisanych słów kluczowych dobiera z katalogu odpowiedniego fachowca, który:

-   

specjalizuje się w określonej dziedzinie

-   

mieszka we wskazanej miejscowości

-   

zawodowo zajmuje się określoną działalnością

-   

posiada odpowiednie rekomendacje


Rekomendacjie klientów automatycznie wpływają na pozycję danego fachowca w zestawieniu wszystkich specjalistów spełniających kryteria użytkownika. Im więcej fachowiec posiada opinii pozytywnych, tym wyżej znajduje się w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że żadne zestawienie nie jest przypadkowe. Poza rekomendacjami wpływ na miejsce w zestawieniu ma również opcja pozycjonowania, którą można dodatkowo wykupić.