Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o Smirnow Władysław, Łucja. Wyroby i
produkcja betonu towarowego, bloczków

Adres:
Powstańców Wielkopolskich 20
64-553 Ceradz Dolny
woj. wielkopolskie
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
2.5
Pozytywnych:
2  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
2  
Łącznie:
4  


Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Tomek 95605
Nie polecam tej firmy.Podczas lania posadzki zabrakło nam 1m betonu B25.Po 3 godzinach przysłali nam na posadzkę przemysłową beton w wannie prawie suchy!!!!!15 lat wykonuje posadzki a czegoś takiego nie widziałem.Zdjecia tego betonu do wglądu jak by ktos chciał.Przy okazji kierowca rozjechał nam łate pływającą wartą 4tyś złotych.Właściciel olał mnie i nie chce pokryć kosztów naprawy.Nie polecam tej firmy.Szkoda czasu na tych amatorów.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jan Tylko 55825
jest szcesliwym posiadaczem domu na osiedlu budowanym pzrez f-me Smirnow Ceradz Dolny . stosunki z Panem Wladkiem S. byly i sa dobre , oczywiscie jak znam Pana Wladka (nie mozna przeginac paly ) jest taki jak kazdy inny pzredsiebiorca - chce azarobi i przy tym chce aby jego klkient byl zadowolony . Ja tez jestem prywaciarzem i cos o tym, wiem . Kupiony dom byl w atrakcyjnej cenie - wiedzialem gdzie zamierzam sie osiedlic i od kogo kupic dom . Budowa jak budowa jhak kazda inna , zamin powstamnie luksusowae osiedle to jest budowa. dla kazdego rozumnego czlowieka tak jest . Ja jestem zadowlonony z transakkcji i nie mam obiekcji , Drobiazgi sa wszedzie . Ktos kto kupuje dom w Ceradzu Dolny powinien wiedziec ze nie jest to Srodmiescie Poznania . prosze poczytac co wyprawiaja developrzerzy typu Pa -jo , Wec .. ta i inni . Pozdrawiam Jan
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 4 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: W.S 127578
Domy na osiedlu budowane są zgodnie z projektem pod nadzorem kierownika, I nie zgadzamy się z tym ,że budowane są wbrew sztuce budowlanej. Oczywisty jest fakt ,że nie tylko u P.Smirnow ale na wszystkich budowanych osiedlach panuje plac budowy.Budując potrzebne są materiały które należy gdzieś składować. Należy je również jakoś dowieść. Droga należąca do P.Smirnowa i poczęści mieszkańców została udostępniona dla samochodów przewożących materiały i nikt z mieszkających tam osób nie wniósł sprzeciwu.(oprócz jednej na forum). Oświadczamy rownież ,że betoniarki nie czyszczą się na działkach przeznaczonych na sprzedaż jak zarzuca nam to osoba powyżej ale na prywatnej działce właściciela ,a beton ktory zaschnie wywożony jest do kruszenia na firmę do recyklingu. Osoba ktora kupiła i wystawiła opinę zdawała sobie doskonale sprawę ,że planowanych domów do postawienia jest jeszcze kilka i luksusowe osiedle będzie dopiero w chwili zakończenia całej planowane tam inwestycji. Oczywiście można tam w każdej chwili podjechać bez umówiania się z właścicielem i wystawić własną opinię na temat panującego tam porządku.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 240 )     Nie zgadzam się ( 80 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: nowy klient 72847
firma smirnow prócz kręcenia betonu zajmuje się również deweloperką. Powiem szczerze, że budowane osiedle w Ceradzu Dolnym to jakaś pomyłka. Domy budowane bez pomysłu, u dewelopera wszystko jest możliwe - nawet wbrew sztuce budowlanej. Na osiedlu panuje jeden wielki plac budowy a uroku dodają magazyny materiałów budowlany, hałdy piachu które są co dziennie zwożone i składowane między domami mieszkalnymi. Prawdziwą kpiną są ciągłe (kilkadziesiąt razy dziennie) kursy wywrotek z piaskiem oraz betonem po wąskiej osiedlowej uliczce tuż przed oknami domów mieszkalnych. Doprowadziło to do zdewastowania drogi osiedlowej na której w czasie lekkich deszczy robi się wielkie bagno. Warty podkreślania jest fakt, że na działkach budowlanych przeznaczonych na sprzedaż czyszczą się betoniarki wylewają opłuczyny bezpośrednio na ziemię. Zapewne nowy właściciel będzie miał spore wyzwanie chcąc posadzić tuje na "skalnym" podłożu. Zdecydowanie odradzam zakup domu z firmy betoniarstwo smirnow. Niestety o prawdziwym obliczu firmy i właściciela przekonałem się tuż po tym jak wpłaciłem pieniądze za dom. Od dwóch miesięcy jestem właściciel domu na niedoszłym luksusowym osiedlu który bardziej przypomina prywatny folwark utrzymany w klimacie placu budowy i chlewu.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 275 )     Nie zgadzam się ( 278 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Mat Wik. Centrum nawierzchni brukarskich. Szwajorek K.

64-920 Piła woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Piła

Popularność:
1.9 (odwiedzin 21462)

Chata. Składy budowlane Vox

62-800 Kalisz woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Kalisz

Popularność:
1.5 (odwiedzin 17154)

Mur-Bet. Matoga W.

62-095 Murowana Goślina woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Murowana Goślina

Popularność:
1.2 (odwiedzin 14137)

Smirnow Władysław, Łucja. Wyroby i produkcja betonu towarowego, bloczków

64-553 Ceradz Dolny woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Ceradz Dolny

Popularność:
1.2 (odwiedzin 14034)

Betner. Zakład betoniarski

55-050 Sobótka woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Sobótka

Popularność:
1.1 (odwiedzin 13105)

Stropex. PPHU

63-300 Pleszew woj. wielkopolskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Pleszew

Popularność:
1.1 (odwiedzin 12515)
ZGŁOŚ USTERKĘ