Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o Rejdex. Rejkiewicz M.

Lublin  ›  lubelskie
Adres:
Struga 61
20-709 Lublin
woj. lubelskie
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
1.3
Pozytywnych:
2  
Neutralnych:
0  
Negatywnych:
6  
Łącznie:
8  


Pokaż opinie:              
Opinia: Pozytywna
Autor: Wiesław 362050
Oszust,kłamca i naciągacz.Pobrał towar i nie płaci ,uwaga na tego łobuza ,oszusta ,kombinatora.Karma wraca oszuście a kiedyś sprawiedliwość cię dopadnie.
Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Pozytywna
Autor: Wiesław 362071
Przepraszam ale nie zaznaczyłem właściwego okienka,oczywiście opinia negatywna i proszę administratora tej strony o zmianę. Dziękuję z góry.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Były pracownik 126905
To niestety wszystko prawda co piszą moi poprzednicy... przekonałem się o tym na własnej skórze. Wymienię tylko kilka czynników, które zdecydowały o tym, że po 3-ch miesiącach istnej katorgi zdecydowałem się porzucić tą pseudo-firmę: - Umowy śmieciowe i nie przestrzeganie terminu wypłaty - Kiepskiej jakości maszyny, na których ciężko się pracuje - Ciągły stres i agresja ze strony szefa/majstra o terminy produkcji, gdzie każdy zasuwa w pocie czoła. Zastanówcie się nad podjęciem tam pracy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 34 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Były pracowniK 45523
Niech mi ktoś odpowie, jak to możliwe żeby w cywilizowanym (podobno) kraju latami funkcjonował bajzel którego właściciel robi w *uja: kontrachentów, pracowników, ZUS, skarbówkę i Bóg wie kogo jeszcze. Unikać jak ognia, obchodzić dużym łukiem!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 18 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Halny 42021
Trudno to nazwać firmą! To manufaktura gdzie szeregowy pracownik czuje się jak w obozie pracy. Praca na czarno, fikcyjne umowy, gratisowe nadliczbówki, wynagrodzenie poniżej najniższej krajowej, ect... Gdzie PIP, gdzie kontrola skarbowa?
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 14 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: faziarz 27476
Ta firma to intne dno. Szef szumowina i krętacz. Żona wiola zresztą też. oszukują wszystkich jak tylko mogą. a w kościele co tydzień w pierwszej ławce. umowy śmieciowe, brak wypłat, lustra fatalnej jakości. Radzę omijać tą firmę z daleka.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 44 )     Nie zgadzam się ( 141 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 377332
UWAGA !!! Oszust i krętacz, nie odbiera telefonów i korespondencji. Sprawa zakonczyła się u Komornika, pieniędzy nie odzyskałem. Przestrzegam wszystkich przed robieniem interesów z tym panem, szkoda czasu na jego opowieści i obietnice.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 351 )     Nie zgadzam się ( 315 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: exPRACOWNIK 130532
O firmie Rejdex powiedzieć beznadzieja to tak jakby ją pochwalić, puka w dno od spodu i by dalej w niej pracować to bym musiał się napić a i to pod warunkiem, że był by to spirytus z niebieskim opatrunkiem!!! Ostrzegam ewentualnych kontrachentów jak i ewentualnych przyszłych pracowników (choć długiej przyszłości firmy niewidzę, jeżeli jeszcze niepadła). Co do klientów firmy rejdex przez małe f i r, to zapewne wasz towar nigdy w 100% niedojedzie w całości, bez jakiś skaz lub braków a napewno nie na czas. Co do pracowników to wierzcie iż maska miłego, grubego p.Ryjkiewicza jak i jego małżonki opadnie w ciągu 2 max.3 miesięcy. Wypłaty zatrzymają się a szef wasze codzienne zapytania o pensje, przekształci w codzienną odpowiedź - jutro - i tak bez końca, bez wypłaty. Poczujesz się tak, jak byś przychodził nie po należne Ci pieniądze a po jałmużnę - której i tak niedostaniesz. Taki chyba charakterek szefa-pseudo biznesmena. Tłumaczenie jego - Castorama mi niepłaci Ha Ha Ha. Pracując na hali, na muzealnych maszynach, spodziewać się możesz utraty zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Jako kierowca otrzymasz do dyspozycji któregoś z busów o prawie milionowym przebiegu. Niesprawne, kategorycznie nienadające się do dalszej eksploatacji. Liczyć się trzeba z powrotem na własną rękę np.z pomorza; bo szef nieliczy się z życiem pracownika i każe jechać ruiną. Pamiętać też trzeba by zabrać własne, prywatne środki finansowe; na ewentualną naprawe busa lub na dotankowanie paliwa o ile niechcesz wracać z buta. Zapomnij o zwrocie poniesionych wydatków, pomimo takich obietnic. Licz się z mandatami za notoryczny brak dokumentów busów. Biorąc aktualny stan firmy i przekładając go na pacjenta, to w szpitalu zostałby on dawno odłączony od respiratora a tu agonia z niewiadomych przyczyn jest podtrzymywana. Panie R. należałoby teraz zacytować kawałek Elektrycznych Gitar - to już jest koniec, nie ma już nic... Dość tych oszustw. REJDEX-arbejt macht frei.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 439 )     Nie zgadzam się ( 65 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Jamir Sp. z o.o.

20-329 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
1.1 (odwiedzin 12839)

Lubelskie Centrum Farb SC. Kołodziej W., Śliwiński J.

20-128 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
1 (odwiedzin 11810)

Górażdże Beton Sp. z o.o. Wytwórnia

20-260 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
0.9 (odwiedzin 10412)

Bruk-Bet. Producent galanterii betonowej

20-260 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
0.9 (odwiedzin 10203)

Imara. Odziemczyk S.

20-113 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
0.9 (odwiedzin 10160)

Przewóz towarów, handel materiałami budowlanymi. Jachacz M.

20-365 Lublin woj. lubelskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Lublin

Popularność:
0.9 (odwiedzin 10154)
ZGŁOŚ USTERKĘ