Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o MSM-Wnętrza. Matras M.

Adres:
Paprotna 8
51-117 Wrocław
woj. dolnośląskie
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
1.2
Pozytywnych:
3  
Neutralnych:
1  
Negatywnych:
10  
Łącznie:
14  


Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Sylwia 32317
U nas robił kuchnię - DRAMAT!!! O nieterminowości już wszyscy pisali mogę tylko potwierdzić, o wysokich cenach też, o spożywaniu alkoholu też,o bardzo słabej jakości wykonania również. Cóż dodać - NIE WPUSZCZAJCIE GO DO DOMU !!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 40 )     Nie zgadzam się ( 20 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Andrzej 32295
My daliśmy się oszukać temu gościowi 1,5 roku temu. Termin przeciągnął o 2 miesiące, przyjeżdżali robić na raty i pod wpływem alkoholu a kiedy dostali ostatnią ratę pieniędzy, więcej ich nie zobaczyliśmy.Zostawili nie przykręcone szuflady, brakowało niektórych zawiasów i obróbki wykończeniowej. Właściciel umawiał się z nami kilkanaście razy ale nigdy nie dotrzymał terminu. Dokończyć musiała inna firma i płaciliśmy drugi raz. Z dala od tej firmy i tego Matrasa. STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 24 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: MAria 32256
CI partacze byli u mnie w zeszłym roku i montowali mi szafę. Po pierwsze zapłaciłem tyle samo co u konkurencji, po drugie odcień okleiny jest inny jak wybrałem (bo pan Maciek właściciel tej firemki zadecydował za nas!), a po trzecie po roku szafa się rozpadła. NIE POLECAM!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 24 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Tadeusz 13555
Dosyć takich "grubych" fachmanow, ja tez sie dalem omamic. Totalna amatorka. W zasadzie to brakuje w nazwie wpisu "rzetelna firma"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 25 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Jan 26969
Moja mama na swoje nieszczęście zamówiła meble w tej firemce i do dziś tego szczerze żałuje. O nieterminowości to już chyba wszystko powiedzieli poprzednicy, ja mogę to tylko potwierdzić - DRAMAT !!!! Meble zrobione niestrannie i oczywiście nie obeszło się bez zniszczeń. Wcale nie jest tani i w wielu sprawach podejmuje sam decyzje nie konsultując z klientem !!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 24 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Jasia 10156
Z dużym zaskoczeniem przeczytałam pozytywne opinie na temat tej firmy i pana Maćka. Jedno wielkie kłamstwo!!! Jakbym czytała o innej firmie i innym człowieku (a może to on sam to pisał?!) U mnie faktycznie zaczeło się dosyć sympatycznie, ponieważ po rozmowie telefonicznej z p.Maćkiem miałam dosyć pozytywne wrażenie. Czar prysnął już przed pierwszym spotkaniem. Pan MAciek przekładał termin spotkania chyba z 6 razy. Jak już udało się nam umówić, spóźnił się 1,5 godz. tłumacząc się absurdalnymi sytuacjami. Dużo mówi, obiecuje i zaraz chce wyciągnąć zaliczkę. Później już same nerwy, opóźnienia i szereg nieprzyjemnych rozmów z p.Mackiem. Podczas montażu okazało się , że p. Maciek źle wykonał pomiar i meble nie zostaną złożone w ustalonym terminie. meble wykonane byle jak i składane na prędce. Widać na płytach defekty i zarysowania maskowane markerem!!! Zadecydował za mnie, jakie uchwyty zamontować we frotach. Podczas montażu w mieszkaniu brud i bałagan, który panowie po sobie nie raczyli posprzątać. Termin przeciągnął się o miesiąc z kawałkiem.Ogólnie cena mebla nie była konkurencyjna do innych firm, wręcz przeciwnie.A wrażenia jak w najstraszniejszym horrorze!!! Zdecydowanie odradzam!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 46 )     Nie zgadzam się ( 24 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: genowefa 275
Zważywszy na dość ubogi budżet długo szukałam fachowca na rynku i pocztą pantoflową dostałam od znajomej nr. telefonu do Pana Macieja ,który w bardzo życzliwy sposób doradził dobór materiałów jak i samego projektu mebli.Sama podczas montażu poczęstowałam panów piwem co w żaden sposób nie wpłynęło na jakość prac dlatego nie mogę w niczym zgodzić się z negatywnymi opiniami i jakimiś podtekstami odnośnie alkoholu.DZIĘKI Panu Maciejowi zaoszczędziłam trochę grosza a kuchnia stoi jak malowana.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 61 )     Nie zgadzam się ( 37 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: sławek 232
Tylko częściowo zgadzam się z poprzednimi opiniami,chodzi mi przede wszystkim o terminowość rzeczywiście w tej materii zostaje wiele do życzenia,natomiast co do ceny usług to konkurencja zostaje mocno w tyle.Natomiast jeżeli chodzi o jakość to z przypilnowaniem wyszło moim zdaniem naprawdę na wysokim poziomie,dlatego raczej ze spokojnym sumieniem mogę polecić!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 30 )     Nie zgadzam się ( 11 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Nikita 167
Całkowicie nie zgadzam się z moimi przedmówcami. Jest to jak do tej pory najtańszy i najrzetelniejszy fachowiec na jakiego udało mi się natrafić. Moje mieszkanie "NAWIEDZIŁO" już wielu stolarz, ale tak precyzyjnej roboty nie zaznał żaden mebel w moim mieszkaniu. Mimo dość dużych frontów robót jakie miały miejsce w moim mieszkaniu, wiele do posprzątania po zakończonej pracy nie miałam (poza oczywiście kurzem, który niestety jest nieunikniony przy tego typu pracach). Pracownicy skromni i grzeczni. SERDECZNIE POLECAM TĄ FIRMĘ. Ja na pewno będę korzystała z usług tej firmy w niedalekiej przyszłości.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 47 )     Nie zgadzam się ( 8 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Dziunia 543590
UWAGA Ludzie!!! Omijajcie tę firmę wielkim łukiem. Wszystko co napisane jest powyżej to prawda. U nas sytuacja była taka sama, przekładany termin montażu kilkanaście razy (opóźnienie ponad 2 m-ce), meble zrobione byle jak, dużo rzeczy, które miały być dokończone do dzisiejszego dnia nie zostały zrobione. Pan Maciek-właściciel w żywe oczy kłamie, że przyjedzie w ciągu 2 dni i na tym się kończy. Montaż przebiegał w pośpiechu, niedokładnie skręcone blaty po miesiącu rozjechały się na dwa centymetry. Panowie po montażu nawet nie pofatygowali się, żeby posprzątać. Nawet wpadli na pomysł aby docinać płyty w mieszkamiu!!! Jeden wielki skandal!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 74 )     Nie zgadzam się ( 56 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Marcelina 413920
Ja i mój mąż również również daliśmy się oszukać temu krętaczowi. Podczas pierwszego spotkania obiecywał złote góry, termonowość i fachowe wykonanie. Jednak szybko okazało się, że właściciel i cała firma to jedno wielkie kłamstwo. Przekładał terminy montażu podając bezsensowne powody, a jak w końcu przyjechali to meble zostały zmontowane na szybko i byle jak. W trakcie montażu ciągle dzwonił telefon właściciela (Maćka) z pretensjami a on tak samo jak i nam głupio się tłumaczył. Słyszałam,że u jednego z klientów tej firmy spadły szafki, dodatkowo niszcząc kuchnie. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 41 )     Nie zgadzam się ( 15 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Kazimierz 90917
My z żoną też daliśmy się oszukać temu facetowi. Kuchnia do dziś dnia stoi nie dokończona. Meble wykonane byle jak, termin montażu kilka razy przekładany, Pełna prowizorka - NIE POLECAM.
Zgadzam się ( 204 )     Nie zgadzam się ( 27 )   zgłoś nadużycie
Dyskusja:
Opinia: Neutralna
Autor: Ivanne 5217
Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie. Meble zamówione u Pana Macieja wykonane zostały starannie, atrakcyjnie cenowo. Z terminami było różnie ale nie zawsze mozna odpowiadać za terminy producenta co zresztą jest poruszone w umowie z Panem Maciejem.A może te negatywy to od osób,które nie rozumieją spisanej umowy lub unikają zapłaty za wykonaną usługe i dlatego szukają pretekstów.Tak czy inaczej firme spokojnie polecam znajowym i są zadowolenia.
Przyłącz się do dyskusji Zgadzam się ( 3 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Jasia 90727
Stanowczo nie polecam firmy MSM Matras, ponieważ dałam się nabrać i zamówiłam tam meble!!! Właścicielem jest niesłowny facet, który nie dotrzymuje terminów realizacji i w trkcie zmieniał je ok 12 razy, podając absurdalne powody komplikacji. Są drodzy i nierzetelni. Pomijając to, że pracownicy spożywają alkohol podczas montażu, to meble wykonane są niestarannie, płyta oklejana fachowo tylko w widocznych miejscach, to co nie widać zrobione jest byle jak. Dwa dni po zakończeniu montażu odpadła mi szyflada, pan Maciek miał przyjechać naprawić ale po otrzymaniu zapłaty przestał odbierać telefony. Syfon pod zlewem tak złożyli, że zalał mi kuchnie. Drzwiczki nie wyregulowane, okleina która maskuje śruby przyklejona w innym kolorze, silikonowe odbojniki nie założone.Blaty w kuchni w miejscu łączenia rozjechały się na 1,5 cm. Przed realizacją próbuje wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy, chyba po to żeby klient nie zrezygnował. To był jeden wielki koszmar!!!!!!! Mam nadzieję, że takie firmy wkrótce znikął z rynku.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 104 )     Nie zgadzam się ( 49 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Aseo Sp. z o.o.

54-237 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1.6 (odwiedzin 25713)

MSM-Wnętrza. Matras M.

51-117 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1.3 (odwiedzin 20458)

Euro Frost Meble

51-117 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1.1 (odwiedzin 18074)

Producent mebli

50-502 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1.1 (odwiedzin 17019)

Meblux 7

54-003 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1.1 (odwiedzin 16877)

Rik s.c. Meble kuchenne

53-632 Wrocław woj. dolnośląskie

Kategoria: Aranżacje, wyposażenie wnętrz Wrocław

Popularność:
1 (odwiedzin 16151)
ZGŁOŚ USTERKĘ