Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o Polbud. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo
budowlane

Kategoria: Budowa, Remonty
Adres:
Żwirki i Wigury 61
17-100 Bielsk Podlaski
woj. podlaskie
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
2.2
Pozytywnych:
12  
Neutralnych:
1  
Negatywnych:
15  
Łącznie:
28  


Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: e.zamojda 44221
Po tym co się znowu wyprawia w Polbudzie cofam im pozytywną opinię.Całe kierownictwo trzeba aresztować, żeby nikogo więcej nie mogli oszukać. Oddajcie nasze pieniądze.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 3 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Podwykonawca 36569
Do wszystkich oszukanych. Złożyłam zawiadomienie przeciwko firmie polbud s.a. z Bielska Podlaskiego do prokuratury w Nowym Sączu. Szukam innych oszukanych firm, które pomogłyby mi wykazać że nie ja jedna zostałam przez nich oszukana. Nie dajcie się ludzie, ja bedę walczyć o każdą złotówkę którą są mi winni. Nie zgadzajcie się na śmieszne propozycje. Mi w zamian za siedzenie cicho zaproponowano 30% moich pieniędzy. Dzięki za taki układ. Z tego co wiem są również firmy z Lublina oszukane przez Polbud. Proszę wszystkich, którzy coś mogą wnieść do sprawy o kontakt: [email protected]
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: micz djukanon 23961
chcesz zbankrutować? to współpracuj z nimi
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: podwykonawca 13376
mi też nie zapłacili i chyba nie maja zamiaru. Proszę o kontakt wszystkich oszukanych przez Polbud SA, moze wspólnie uda sie jakoś odzyskać nasze pieniądze. [email protected]
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 4 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: e.zamojda 67388
Tak Panie korek-zapłacili mi wszystkie zaległe faktury. Trwało to pół roku ale jestem rozliczony. Niech reszta też próbuje.....................
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: korek 65536
a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci? a co żamojda zapłacili ci?
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: e.zamojda 61354
Informuję, że po zmianie kadry kierowniczej wywiązuje się ze swoich zobowiązań.Nowy dyrektor Pan Pawłowski okazał się uczciwym człowiekiem i robi wszystko aby Polbud odzyskał dobre imię.Pisałem opinie jako e.zamojda i oszukany.Cieszę się ,że znowu jest normalność.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 1 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: sylwia 55682
a po zgłaszać podwykonawców? niech się za robotę
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Art 48312
Polbud to nie jest jedyna firma która nie zgłasza podwykonawców. WIększośc firm nie zgłasza podwykonawców. Budimex. Moim zdaniem to jest łamanie prawa budowlanego i prawa o zamówieniach publicznych. Dlaczego te firmy łamiąc prawo dalej biorą udział w postępowaniach.??
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 109 )     Nie zgadzam się ( 155 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 43477
Miasto Białystok znowu zrezygnowało z ukarania Polbudu za nieterminowe przekazanie Parku Naukowo Technologicznego. To nóż w plecy wszystkim oszukanym wykonawcom. Czy niema prokuratora, żeby zajął się tą sprawą ? Kto jeszcze ochrania tą firmę ? To największy przekręt w historii Miasta Białystok.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 145 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 40021
Jak oszukają Cię na kilkadziesiąt tysięcy złotych to też możesz się pomylić z nerwów .Sam też się pomyliłeś przy podpisywaniu się.Każdemu się zdarza.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 131 )     Nie zgadzam się ( 1 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: goła d... koseckiego 39092
dziwne że niektórzy piszą bardzo bardzo źle o polbudzie a potem dają mu pozytywną może mimo tego co piszą myślą pozytywnie o polbudzie a może pisać nie potrafią
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 37 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: gała d.... koseckiego 39048
dziwne że niektórzy piszą bardzo bardzo źle o polbudzie a potem dają mu pozytywną
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 17 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: oszukany 35967
Uwaga na tą firmę. Obiecują gruszki na wierzbie i są mili do bólu, by tylko zachęcić do podpisania umowy (niekorzystnej dla podwykonawcy), później mają podwykonawce gdzieś. Trzeba chodzić i się prosić dzień w dzień o podpisanie protokołu przerobowego (za roboty które zostały wykonane), kierownictwo udaje wielce zajęte każdego dnia i nie ma możliwości uzyskania podpisu, a co za tym idzie złożenia faktury. Robione jest to celowo, gdyż firma POLBUD S.A. wchodząc na roboty, dysponuje na tyle małym budżetem, że wszelkie płatności są odsuwane, bądź umowy są zrywane, aby nie trzeba było zapłacić podwykonawcy. Taka jest rzeczywistość. Dodatkowo przestrzegam przed wykonywaniem prac dodatkowych (w ramach "dobrej" współpracy), za które obiecywane są począwszy od dodatkowych pieniędzy/przyspieszone terminy płatności/aneksy i inne cuda.. a gdy podwykonawca już zgodzi się coś zrobić dodatkowo (coś, co nie jest objęte umową) przechodzi to w niepamięć, a co za tym idzie, podwykonawca idąc na rękę sam się pogrąża.. taka prawda.. wybór należy do was.. good luck!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 74 )     Nie zgadzam się ( 30 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: kazio 31197
dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorostydno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty dno i wodorosty
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 93 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: oszukany 14975
Musimy razem iść do prokuratury i zawiadomić o przestępstwie.Dosyć samobójstw na budowach polbudu. To jedyna gwarancja odzyskania kasy.Nie dajmy się draniom. Prokuratura przyjmuje wszystkie zawiadomienia
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 100 )     Nie zgadzam się ( 8 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: e.zamojda 12449
Polbud Bielsk Podlaski to Amber Gold w budownictwie.Zawiadamiajcie prokuraturę póki jeszcze jest czas. Tylko razem możemy ich pokonać !!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 86 )     Nie zgadzam się ( 30 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: E.Żamojda 11700
Osoba podpisująca się fachowiec i tOmaszow niech się podpiszą z imienia i nazwiska a także niech podadzą gdzie pracowali.Podejrzewam, że to piszą pracownicy polbudu. To nie jest styl budowlańców.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 47 )     Nie zgadzam się ( 219 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: e.zamojda 11571
Uwaga Pozytywne opinie pisze Polbud.Nie dajcie się oszukać.Prokuratura w Białymstoku prowadzi śledztwo przeciwko nim. Idzcie do prokuratury bo inaczej nie odzyskacie pieniędzy.Podaję swój numer telefonu gdyby był wam potrzebny 66 37 999 37 Byłem podwykonawcą na dwóch budowach i złożyłem zawiadomienie do prokuratury.Nie bójcie się.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 47 )     Nie zgadzam się ( 7 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Neutralna
Autor: fachowiec 10904
Jeśli firma pracuje solidnie to nie ma problemów z płatnościami czy aneksem terminowym. Podwykonawca ociągający się z pracami, który nie jest w stanie dotrzymać terminów i minimalnej jakości prac nie dostaje wynagrodzenia - logiczne. Jak mówią na leczeniu i budownictwie zna się każdy. Powinniśmy być konsekwentni i kosić z rynku "piekarzy" którzy uważają się za fachowców budowlanych. Jeśli na budowach będą pracować ludzie kompetentni w swej branży wszyscy będziemy mieli lżej, a i jakość prac budowlanych ulegnie poprawie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 38 )     Nie zgadzam się ( 18 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: t0maszow 10797
Moim zdaniem wszystkie oszczerstwa wysyłane pod adresem Polbud Bielsk to wierutne kłamstwa. Moja współpraca z kadrą firmy Polbud przebiega pozytywnie i bez żadnych konfliktów na tle finansowym jak i interpersonalnym. A po prostu co poniektórzy nie potrafią dopilnować swojego interesu. Nie jest to wina firmy iż podwykonawca jest niewypłacalny bądź ma wcześniej zaciągnięte kredyty. Do każdego problemu trzeba podejść racjonalnie a nie przez pryzmat osób trzecich.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 45 )     Nie zgadzam się ( 24 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: E.zamojda 9281
Ich oszustwo polega między innymi natym , że nie zgłaszali podwykonawców do Zarządu Inwestycji przy ul. Składowej 11 pok 121 co powodowało że teraz nie można dochodzić pieniędzy od urzędu miasta .Popełniali jednak przestepstwo ponieważ jeżeli miałeś umowę od stycznia do lutego a potem aneks to oni zgłaszli Cię w marcu /czyli za póżno/ ponieważ trzeba to zrobić w 2 tygodnie.Sprawdzcie to i wtedy można napisać zawiadomienie do prokuratury .Musimy wszystcy to zrobić wtedy będą efekty .Musimy odzyskac pieniądze i nie dopuścić do następnych tragedii
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 55 )     Nie zgadzam się ( 17 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: E.zamojda 9266
Ich oszustwo polega między innymi natym , że nie zgłaszali podwykonawców do Zarządu Inwestycji przy ul. Składowej 11 pok 121 co powodowało że teraz nie można dochodzić pieniędzy od urzędu miasta .Popełniali jednak przestepstwo ponieważ jeżeli miałeś umowę od stycznia do lutego a potem aneks to oni zgłaszli Cię w marcu /czyli za póżno/ ponieważ trzeba to zrobić w 2 tygodnie.Sprawdzcie to i wtedy można napisać zawiadomienie do prokuratury .W przypadku podpowiedzi dzwoncie 66 37 999 37 .Musimy wszystcy to zrobić wtedy będą efekty .Musimy odzyskac pieniądze i nie dopuścić do następnych tragedii
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 39 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: wróg 8432
Myślę że nie dużo brakuje żeby któś nie wytrzymał i wziął prawo w swoje ręce i dopadł właścicieli firmy, nie prezesa chmaya bo to kręt i słup w tej firmie, tylko Micał ,Tarasiuk, Masojada.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 42 )     Nie zgadzam się ( 31 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: E.Żamojda 6525
Wszystkie osoby pokrzywdzone przez firmę Polbud Bielsk Podlaski mogą się kontaktować z numerem 66 37 999 37 .Jestem podwykonawcą tej firmy na dwóch budowach i pod koniec każdej z nich zostałem oszukany .Szukam ludzi z takimi samymi problemami żeby wspólnie występować do organów ścigania
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 109 )     Nie zgadzam się ( 13 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: E.Żamojda 6382
Złóżymy zawiadomienie w poniedziałek a także odwiedźmy Urząd Miasta na sesji Rady Miejskiej. Kto pozwala tej firmie odraczać oddanie do użytku wielu inwestycji w miescie nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji/odsetki karne/ .Czy nasze miasto jest tak bogate ,żeby sobie na to pozwolić? Powiadomimy Radio i Telewizję żeby znowu nikt nie zatuszował sprawy
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 121 )     Nie zgadzam się ( 38 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: DOBIC POLBUD 34019
tak to prawda musze zamknąc interes przez Polbud oszusci i kretacze ale że nie ma na nich prawa?i kary? OSZCZEGAM INNYCH OSZCZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 101 )     Nie zgadzam się ( 17 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: Gość 24116
Oszuści, robią w konia podywkonawców. Wiele firm upadło przez nich. Ostrzegam przed podpisywaniem umów jednostronnych. Kary umowne przewyższ przychody
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 110 )     Nie zgadzam się ( 24 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Polbud. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budowlane

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 15001)

Global-Technics. Przedsiębiorstwo naukowo - techniczne. Roszczyc A.

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 12033)

Unibep S.A. Budownictwo mieszkaniowe, kubaturowe, ogólne

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 11658)

Elwa Sp. z o.o. Materiały budowlane, okna, ogrodzenia

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 10609)

Stalbet. Konstrukcje stalowe

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 10509)

Niewiński Walerian. Usługi remontowo - budowlane

17-100 Bielsk Podlaski woj. podlaskie

Kategoria: Budowa, Remonty Bielsk Podlaski

Popularność:
0 (odwiedzin 10359)
ZGŁOŚ USTERKĘ