Popraw dane   |  
Logowanie

Opinie o Kost-Bet Spółka Jawna 

Adres:
Gościnna 1
42-274 Aleksandria Pierwsza
woj. śląskie
 
 
 
Opinie o mnie Wartość opinii:
4.7
Pozytywnych:
33  
Neutralnych:
1  
Negatywnych:
2  
Łącznie:
36  


Pokaż opinie:              
Opinia: Negatywna
Autor: Ewa 319137
Oferowane towary przez firmę Kost-Bet są najgorszej jakości. Płyty tarasowe są brudne, z wykwitami i plamami. Na złożoną reklamację otrzymałam odpowiedź- że jest to zgodne z ich normą!!! Porażka. Słyszałam już że mają najgorszy towar w Polsce, szkoda tylko że dopiero wtedy jak sama się na nich nadziałam...
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 5 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Negatywna
Autor: jurgill 175037
Witam serdecznie chciałem też mieć kostkę z kost-betu ale jak pan projektant nie potrafi nawet wstępnej propozycji zrobić w miesiąc ,choć wziął zaliczki 600zł i spisał umowę na dwa tygodnie, to ja dziękuję za taką firmę .Piasek na te kostki to chyba będą kopać przez pół roku jak mają takie tempo.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 5 )     Nie zgadzam się ( 0 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Astro 88429
Dołączam do pozytywnych opinii. Solidna kostka brukowa, towar na lata. Jak się już ułoży to cłżowiek zapomina że ma podjazd bo nie Trzebani c robić. Przetrwała w stanie nienaruszonym kilka sezonow zimowych, pewnie przetrzyma -dziesiąt kolejnych.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 7 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Tęczowy 86068
Producentow kostki jest sporo a i ceny sa zróżnicowane. Także decyzja nie była latwa. Niemniej przesadzily pozytywne opinie i jak do tej pory twierdze ze ich produkt to był strzal w dziesiątkę. Na pewno tez inni powinni wziąć z nich przykład jak trzeba traktowac klienta
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 0 )     Nie zgadzam się ( 2 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kasia23 28857
Kost-Bet to świetna, światowa, niesamowita firma i wogóle extra fajni ludzie. Szef Kost-betu to super facet :) Pozdrawiam dział marketingu :)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 81 )     Nie zgadzam się ( 41 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jeremy 28524
Mam kostkę tej firmy u siebie przed domem i jestem bardzo zadowolony. Nie znam się na szczegółach technicznych, ale z pewnościa mogę powiedzieć, że firma postarała się. Wszystko na najwyższym poziomie.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 212 )     Nie zgadzam się ( 123 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Lafael 28201
Polecam wszystkim kostkę brukową tej firmy. Mam ją przed domem i nie mogę narzekać, wspaniała jakość. Do tego darmowy projekt. Jeśli chcesz mieć przed domem kostkę wysokiej jakości skorzystaj z usług firmy Kost-bet. Do tego firma oferuje darmowy projekt.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 78 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jacek 23047
Kost-Bet w przeciwieństwie do konkurencji skupia się na jakości swoich produktów. Zanim zdecydowałem się na ich kostkę, zamówiłem podjazd u konkrencji, która go jednym słowem spartoczyła. Od teraz będę znajomym polecał Kost-Bet.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 45 )     Nie zgadzam się ( 132 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kolorowy 21883
Jak czytam te negatywne wpisy, to mam wrażenie, że to o całkiem inną firmę chodzi... ludzie, przecież kost-bet ma nowe maszyny, świetnej jakości kostkę, płyty, palisady. świetnie się prezentują w firmie i u klientów'
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 183 )     Nie zgadzam się ( 53 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Andrzej 21829
Wydaje mi się, że te wszystkie negatywne wpisy napisane są przez jedną i ta sammą osobę. Ja z firmą kost-bet mam okazję wspołpracować bardzo często i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żebym musiał coś reklamować. Profesjonalizm w każdym szczególe!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 29 )     Nie zgadzam się ( 19 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: hrsfsw 21330
też uważam, że aby dostać dobry produkt, trzeba zapłacić więcej. kost-bet to dobra firma, jej produkty może trochę kosztują, ale za tym idzie dobra jakość
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 43 )     Nie zgadzam się ( 39 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Andrzej 21251
Zdecydowanie polecam. Na tle konkurencji wypadają znakomicie, mimo tego, że ich ceny nie są niskie. Niestety, tak ten świat jest zbudowany, że jeśli chcemy mieć coś solidnego na lata to musimy za to zapłacić. Będę polecał Kost-Bet wszystkim swoim znajomym!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 30 )     Nie zgadzam się ( 23 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Karol 21142
Mam kost-bet na tarasie. Trzeba przyznać, ze mają o wiele ciekawszą paletę kolorów niż konkurencja,to muszę przyznać, że świetnie się trzymają. Nie zapadają się, nie ma żadnych uszczerbków czy pęknięć, a do tego świetnie wyglądają.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 27 )     Nie zgadzam się ( 11 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Henryk 21127
Kupowałem w znajomym sklepie i muszę przyznać, że tanio nie było.Jednak naprawdę się opłacało. Mój podjazd doskonale zniósł zeszłoroczną zimę, przeprowadzkę, motocyklowe szaleństwa syna i dostawy drewna. Nie ma mowy o jakichkolwiek przebarwieniach, wybrzuszeniach czy nierównościach. Polecam z czystym sumieniem.'
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 56 )     Nie zgadzam się ( 6 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Piotr Obwarzanek 21106
Zdecydowanie polecam! Zdecydowałem się położyć kostkę przed domem i wybrałem do tego celu firmę Kost-Bet i jestem niesamowićie zadowolony. Mimo iż wcale nie byli najtańsi to wiem, że było warto. A nie przychylne komentarze wydaja się być nie udolnymi działaniami konkurencji.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 30 )     Nie zgadzam się ( 9 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Patrycjusz 20163
Jeśli pojawiły się jakieś białe wykwity, to radzę wszystkim niecierpliwym poczekać. Takie plamki to normalna rzecz, której nie da się uniknąć, ale wkońcy same zejdą. Przynajmniej w przypadku tego konkretnego producenta. Słyszałem, że kostka innych firm ulega czasami trwałym przebarwieniom, ale sam jeszcze z niczym takim się nie spotkałem. Wszystkim moim klientom polecam kost-bet. Jest droższa, ale za wysoką jakość się płaci. Przynajmniej nie muszę się męczyć z reklamacjami i niezadowolonymi klientami
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 213 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: garbielf 20020
bardzo zróżnicowane opinie widzę. ale ja zgadzam się z pozytywnymi. firma jest okej, produkty ma dobre. korzystałem, używałem i nie mogę narzekać.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 29 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Tomek 19980
Współpracuje już z firmą Kost-Bet od kilku ładnych lat i złego słowa na ich produkty nie dam powiedzieć.Wszystko zawsze przebiga tak jak należy. Klienci zawsze są zadowoleni i sami nam chwalą ich produkty. Zdecydowanie polecam!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 26 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: karolina 18255
my braliśmy u nich z mężem płyty tarasowe. mamy je już 3 rok i wszystko jest w porządku. żadnych problemów, przebarwień itd. także zdecydowanie polecam
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 26 )     Nie zgadzam się ( 35 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: marek_bud 17653
Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Naprawdę jestem w szoku. Współpracuję z tą firmą od lat i jestem bardzo zadowolony z jakości ich produktów. Są na wysokim poziomie. Wszystko bez reklamacji, pełen profesjonalizm.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 7 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: marek_bud 17641
Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Naprawdę jestem w szoku. Współpracuję z tą firmą od lat i jestem bardzo zadowolony z jakości ich produktów. Są na wysokim poziomie. Wszystko bez reklamacji, pełen profesjonalizm.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 38 )     Nie zgadzam się ( 8 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: michal 12062
Taka obługa mi się podoba - projekt przy zamówieniu gratis, szybka obsługa i profesjonalna. Kostka wygląda tak jak chciałem. Jestem zadowolony
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 30 )     Nie zgadzam się ( 15 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: borys 3861
Produkty wysokiej klasy, obsługa profecjonalna, firmę mogę w 100% polecić. My skorzystaliśmy pare lat temu i jesteśmy nadal bardzo zadowoleni.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 37 )     Nie zgadzam się ( 3 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Inspektor 1064
Korzystamy wymienie z Kost-betu i Liberta wszystko zależy od tego jakie ceny podamy w przetargu i założeniach. Ogólnie jestem zadowolony choć każdej z firm zdażają się jakeiś mniejsze wpadki, ostatnio lepsze noty dostaje u mnie Kost-bet.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 56 )     Nie zgadzam się ( 9 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: andrzej 11983
Kost bet to bardzo solidny dostawca mojej kostki. Dostosowali gratisowy projekt do moich potrzeb po czym szybko dostarczyli zamówiony produkt. Fachowa obsługa to ich zaleta!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 29 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: jurecki 11081
Wysoka jakość świadczonych usług to jedno, dobrej jakości produkty to drugie więc czego chcieć więcej? Ja się nie zawiodłem więc polecam tę firmę i ich produkty!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 27 )     Nie zgadzam się ( 6 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: marekt 10606
Mają nową maszynę co podwyższyło jakość produkowanej kostki- nic się nie wysypuje, nic nie obija. Mają duży wybór wzorów i bogatą kolorystykę. Mój podjazd ładnie się prezentuje :)
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: zabek_m 10102
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Kost-betu. Mam ich kostkę już 6mcy i nic się z nią nie dzieje. W ofercie firmy zainteresowało mnie bogate wzornictwo i duży wybór produktów. Projektanci mają indywidualne podejście, co znów przemawia na ich korzyść. Dodatkowym plusem jest wysoka jakość oferowanej kostki i darmowe projekty. Ja nie mam im nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie- POLECAM!
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 30 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: farel 10058
ja jestem bardzo zadowolony z usług firmy. fachowo mi doradzili, a jestem laikiem w tych sprawach. dają darmowy projekt oraz bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów. ogólnie mają też dobrą cenę. lepszą od konkurencji.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 27 )     Nie zgadzam się ( 4 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: bilo 9150
ważne rzeczy na które warto zwracać uwagę przy tego typu firmach to m.in. szeroki wybór wzorów, jakoś produktów np.: czy kostka się nie wysypuje. Z tego co wiem Kostbet ma nową maszynę do produkcji kostki.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 28 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Neutralna
Autor: Instalbud 8586
Mi przypasowało poedejście tych gości w szczególności to że doradzili mi zastosowanie różnych systemów oraz na co uważać przy ekipach a nie na siłę wpychali swoje produkty. Biorąc udział w kolejnym przetargu też biorę Kostbet pod uwagę dostawców.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 31 )     Nie zgadzam się ( 5 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Konrad waszewski 8093
Wybrałem Kost-bet i jestem zadowolony, cena lepsza niż u konkurencji, darmowy proejkt uzałem za coś normalnego i na dobrym poziomie. Jeżeli chodzi o jakośc produktów, my inaczej niż niektóre osoby poniżej nie móżemy się do niczego pszyczepić a kostkę mamy już 4 miesiące i na podjeździe codziennie parkuje minimum 7 aut. Faktycznie po zimie będziemy mogli więcej powiedzieć ale na razie (pierwszy śnieg leży) nie mogę się przyczepić do niczego więc poelcam,
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 29 )     Nie zgadzam się ( 6 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: mil 5613
Przyłączam się do zadowolonych klientów firmy Kost-bet. Ja również otrzymałem projekt za darmo. Jeżeli chodzi o sam produkt to jest dobrej jakości i dobrze się prezentuje. Polecam
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 203 )     Nie zgadzam się ( 13 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Jota 31310
Potwierdzam. Od dwóch lat planowaliśmy z mężem urządzenie podwórka. Odwiedziliśmy wszystkich lokalnych producentów i zbieraliśmy o nich opinie. Tylko w Kost-becie uzyskaliśmy darmowy projekt spełniający nasze wymagania oraz fachowe doradztwo. Nawet brukarze chwalili jakość układanej u nas kostki, z której do dzisiaj jesteśmy zadowoleni.Polecamy.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 151 )     Nie zgadzam się ( 130 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Kris 28451
Ludzie nie wiem o co Wam chodzi, może pomyliliście firmy? W mojej miejscowości od lat są chodniki z Kostbetu oraz dużo podwórek prywatnych, łącznie z moim, również z Kostbetu i wszyscy jesteśmy zadowoleni.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 63 )     Nie zgadzam się ( 132 )   zgłoś nadużycie
Opinia: Pozytywna
Autor: Brukarz Śląskie 27251
Korzystam z produktów tej firmy już parę lat i jestem bardzo zadowolony,jako nieliczni mają mega wybór,wszystko w jednym miejscu,zawsze z handlowcem się można dogadać a kostka jest też ok. Nie kieruję się jednym zrobionym podwórkiem a kilkuletnią współpracą.
Rozpocznij dyskusję Zgadzam się ( 41 )     Nie zgadzam się ( 87 )   zgłoś nadużycie

Dodaj swoją opinię i pomóż innym podjąć słuszną decyzję

Arsanit. Producent styropianu i chemii budowlanej

41-103 Siemianowice Śląskie woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Siemianowice Śląskie

Popularność:
1.4 (odwiedzin 15637)

Taw Sp. z o.o. Hurtownia materiałów budowlanych

42-400 Zawiercie woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Zawiercie

Popularność:
1.3 (odwiedzin 15171)

Stasieccy. Hurtownia materiałów budowlanych

44-240 Żory woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Żory

Popularność:
1.3 (odwiedzin 14417)

Silesia Beton Sp. z o.o.

43-100 Tychy woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Tychy

Popularność:
1.2 (odwiedzin 13628)

MTB. Jasiński J. i s-ka

43-316 Bielsko-Biała woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Bielsko-Biała

Popularność:
1.2 (odwiedzin 13531)

Jota. Przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe

42-280 Blachownia woj. śląskie

Kategoria: Sprzęt i materiały budowlane Blachownia

Popularność:
1.2 (odwiedzin 13283)
ZGŁOŚ USTERKĘ